Czym jest Power and Pure?

01_pp_news

Wiele razy, jako świadoma i odpowiedzialna mama, zastanawiałaś się pewnie czy środki, których używasz do zmywania, są dobre dla Twojej rodziny. Czy tabletki, które wrzucasz do zmywarki, nie są przepełnione chemicznymi substancjami? Czy Twoje dziecko pije z naprawdę czystej szklanki?

Za każdym razem, gdy sięgasz po środki czystości, warto zastanowić się, czy to co skuteczne, może być też delikatne. Ten naturalny trend dotyczy także zmywania. 

Producenci marki Finish postanowili sprostać wymaganiom współczesnej rodziny i stworzyć produkt, który będzie zarówno skuteczny, jak i delikatniejszy niż dotychczas. Tak powstała linia „Power&Pure” z obniżoną zawartością substancji chemicznych. Dzięki zbalansowanej formule, kapsułki zmywają tak samo efektywnie, pozostawiając świeży zapach i błyszczące, czyste naczynia. 

Innowacyjna formuła Finish „Power&Pure” daje Ci pewność, że naczynia są doskonale czyste i lśniące, a jednocześnie zawierają znacznie mniej substancji chemicznych.

Kapsułki Finish Quantum i Finish All in One zawierają mniej barwników i alergenów niż ich poprzednicy. Formuła kapsułek Quantum jest także pozbawiona fosfonianów, i ma obniżony poziom proteazy – enzymów mogących wywoływać alergie. Jednocześnie, dzięki sile aktywnego tlenu, kapsułki pozostawią Twoje naczynia idealnie czyste i błyszczące. Aktywny tlen, sprawia, że nawet 
gdy zmywasz w twardej wodzie, uporczywy osad po kawie czy herbacie nie stanowi problemu.

Finish, jako ekspert w dziedzinie zmywania, dba nie tylko o skuteczność produktów. Troszczy się także o wygodę swoich konsumentek. Dlatego zaprojektował nowe opakowania tak, by były one jeszcze bardziej komfortowe. Teraz, dzięki specjalnemu zamknięciu – możesz otwierać i zamykać torebkę z kapsułkami Finish, ile razy chcesz. 

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że nie musisz już wybierać pomiędzy zdrowiem 
a czystością. Wypróbuj nową linię produktów „Power&Pure” i daj się zaskoczyć skutecznością 
i olśniewającym blaskiem.
* mniej substancji chemicznych w porównaniu do poprzedniej formuły produktu