Idealne spotkanie przy kawie ? Tylko dzięki detergentowi do zmywarek Finish!

Zbyt często kawę spożywamy w pośpiechu. Pijemy ją w drodze do pracy, między jednym spotkaniem, a drugim, być może nawet z błędnym imieniem wypisanym na kubku. Nadeszła pora, na przywrócenie właściwego znaczenia kawy: z nią możemy się zatrzymać w trakcie dnia, nią się delektować i rozkoszować. 

 1. Zaproś wszystkich.

  Mamy na myśli dokładnie wszystkich. Zaproś najlepszych przyjaciół, rodzinę, sąsiadów, ludzi, których nie widziałaś od wieków. Jest to wyśmienita okazja, nie tylko do podbudowania dawnych relacji, ale również do nawiązania nowych znajomości.

 2. Zaproponuj temat.

  Nie musisz się nadto wysilać, to nie jest przyjęcie urodzinowe małego dziecka. Chociaż, mogłabyś zaczerpnąć z nich trochę inspiracji! Zabawa "Podaj dalej", przypinanie oślego ogona… Wygłupy od czasu do czasu to wspaniała rozrywka. Jeżeli natomiast, wolisz pójść bardziej rozważną ścieżką, proponujemy klub książki. To doskonały sposób na rozpoczęcie dyskusji, a nawet żywej debaty.

 3. Piecz!

  Istnieje tylko kilka rzeczy bardziej rozpustnych, niż wielki kawałek ciasta i gorący napój. Możesz pomyśleć, że nie masz wystarczająco dużo czasu, bądź wcześniej niewiele piekłaś, jednak znalezienie łatwego w zrobieniu przepisu, nie powinno zająć Ci dużo czasu. Nie przejmuj się również mozolnym dekorowaniem, goście polubią zarówno ciasto z foremki, jak i wielowarstwową, wymyślną budowlę.

 4. Czas na kawę!

  Kopi Luwak to jedna z najdroższych kaw na świecie. Jej cena sięga nawet $3000 za kilogram! To, co czyni ją wyjątkową to fakt, że jest zbierana z odchodów cywet, które zajadają się ziarenkami kawy. Nie trzeba jednak posuwać się do takich skrajności, żeby znaleźć dobrej jakości kawę (sądzimy, że nawet lepiej będzie, jak nie będziesz sięgać do takich metod).

 5. Żadnych zmartwień.

  Najważniejszy punkt. Możesz być gospodarzem, ale to nie oznacza, że nie możesz bawić się równie dobrze, jak twoi goście. Zrelaksuj się, ciesz się towarzystwem i rozmowami, i nie myśl o zmywaniu. Kiedy wszyscy już wyjdą, zwyczajnie włóż wszystkie naczynia do zmywarki, używając detergentu do zmywarek Finish Quantum Max, dzięki któremu pokonasz nawet najtrwalszy ślad po kawie.


Gdyby cokolwiek zmotywowało cię, by zebrać wszystkich bliskich razem, zrób to! Ale również usiądź wygodnie i rozkoszuj się spotkaniem, które zorganizowałaś. Nie spiesz się, jedz, pij, śmiej się i pozwól detergentowi do zmywarek Finish pracować za ciebie.