Trochę rozrywki, czyli najlepsze gry na przyjęcie

Podejmij wyzwanie i zaskocz swoich gości! Wypróbuj jedną z naszych gier, która uczyni z Ciebie świetnego gospodarza. By pomóc Ci w tym zadaniu, przygotowaliśmy kilka pomysłów, które zagwarantują świetną zabawę podczas każdego spotkania.

GRA W ZNANE OSOBY

Przygotowanie tej zabawy to bułka z masłem! Wystarczy, że dla każdego z gości zrobisz kartkę z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem znanej osoby.

Kartki umieść pod nakryciami, tekstem do dołu. Gdy nadejdzie odpowiednia okazja, rozpocznij zabawę! Poproś każdego gościa o przekazanie swojej kartki innej osobie (bez zaglądania!), następnie każdy z nich, za pomocą sprytnych pytań, będzie musiał odgadnąć kim jest.

Wydrukuj i powycinaj naszą pomocną Listę celebrytów i baw się na swojej imprezie!

ZABAWNE ZDJĘCIA

Rozmieść kilka aparatów fotograficznych na swoim przyjęciu i zapewnij swoim gościom niezapomniany wieczór! Podczas, gdy Ty będziesz zajęta, Twoi goście będą się świetnie bawić, robiąc sobie zabawne zdjęcia. W tej sytuacji świetnie sprawdzi się Polaroid, który ma wielki urok i pozwala od razu obejrzeć zdjęcia.

Rób zabawne ujęcia, korzystając z naszego wydruku Fun Photo Challenge.

JAKIE TO WINO?

Wprowadź element zaskoczenia podczas swojego wieczoru! Poproś swoich gości o przyniesienie butelek wina z usuniętymi etykietami, a następnie podaj próbki każdego z nich. Gdy zabawa będzie trwała w najlepsze, przynieś tajemnicze etykiety i zachęć gości do dopasowania ich do butelek.

By ułatwić gościom zadanie przygotuj kartki i długopisy, by każdy mógł zrobić przydatne notatki. Jeżeli chcesz podsycić rywalizację, zaproponuj butelkę wina jako nagrodę.

Pamiętaj, by kieliszki były czyste i błyszczące, co umożliwi gościom idealną degustację.

Skorzystaj z naszej Tabelki do oceny win.

ZJEDZ Z PRZYJACIÓŁMI

Wykorzystaj znany format telewizyjny i zaproponuj doskonałą zabawę swoim znajomym! Niech każdy z Was zorganizuje u siebie przyjęcie, które ocenicie w skali od 1 do 10, stosując takie same kryteria, które są programie:

  • Prezentacja jedzenia
  • Jakość i smak potraw
  • Oryginalność menu
  • Pełnienie roli gospodarza i zapewnienie dobrej rozrywki

Uroczystości warto sfilmować, by mieć fajną pamiątkę. Dobrym pomysłem jest zrzucenie się na nagrodę pieniężną dla zwycięzcy.