Poranek po imprezie

Każdy z nas przez to przechodził – poranek po imprezie, kiedy to budzisz się, wstajesz i uderza Cię zapach niedopitych drinków oraz resztek jedzenia, widzisz nieumyte naczynia i co najgorsze – wiesz, że przed Tobą perspektywa zmywania. W zależności od rodzaju imprezy napotkasz różne trudności, ale dzięki odpowiednim narzędziom uda Ci się przywrócić idealny porządek w swoim mieszkaniu. 

Spotkanie przy herbacie

Może to być zaplanowane popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi lub nocne parzenie herbaty, kiedy ucichła już muzyka i czas pójść spać. Niezależnie od rodzaju imprezy, zaschnięte plamy po herbacie w kubkach i filiżankach są ciężkie do usunięcia. W tym momencie z pomocą przychodzi Finish, który rozbija cząstki tworzące plamy, usuwając je bezpowrotnie a Twoje kubki i filiżanki wyglądają jak nowe.

Uroczysta kolacja

Wystarczy chwila nieuwagi, przeciągająca się anegdota, aby przegapić moment, kiedy należy wyjąć danie z piekarnika. Wówczas jego zawartość staje się przywartym do naczynia problemem. Wszyscy wiemy, jak trudno to usunąć, ale mając pod ręką najlepsze tabletki do zmywarek, nie masz się czym martwić. Finish zawiera specjalny składnik Powerball, który działa jak środek do namaczania. Oznacza to, że naczynia mogą od razu trafić do zmywarki, a przypieczone i przyschnięte resztki zostaną usunięte już po pierwszym zmywaniu.

Koktajl

Głównym problemem, z którym musimy się zmierzyć po koktajlu to szklanki i kieliszki do drinków, szczególnie jeśli to drogie szkło trzeba włożyć do zmywarki. Finish jest najlepszym środkiem do mycia szkła w zmywarkach. Jest on gwarancją bezpieczeństwa nawet dla tych najbardziej cennych egzemplarzy. Wystarczy, że ułożysz je w swojej zmywarce tak, aby nie stykały się ze sobą. Następnie użyj detergentu Finish Quantum Max Shine&Protect, który czyści i chroni szkło przed matowieniem. Dzięki temu Twoje naczynia zachowają swój blask na dłużej. 

Wykorzystując powyższe rady możesz już nie martwić się zmywaniem po imprezie. Zamiast tego skoncentruj się na miłych wspomnieniach z poprzedniego wieczoru. Wszystko dzięki tabletkom do zmywarek Finish.