Przyjęcie dla dzieci - porady

Dziecięce przyjęcia dają tyle samo radości i zabawy rodzicom, co samym dzieciom. Jest tylko kilka rzeczy, które są bardziej satysfakcjonujące niż patrzenie jak Twoje dziecko i jego znajomi świetnie się bawią, wiedząc, że jesteś w stanie im to zapewnić. To uczucie może być czasem zepchnięte na dalszy plan na myśl o stercie brudnych naczyń, które zostaną po przyjęciu. Z odpowiednimi narzędziami to nie powinno być coś, o co powinnaś się martwić. Finish Quantum Max został specjalnie opracowany w celu rozwiązania wszystkich problemów związanych z cateringiem dla większej liczby dzieci. Używając najlepszego środka do zmywarek, wystarczy zetrzeć resztki jedzenia i włożyć naczynia do zmywarki, bez potrzeby ich wcześniejszego namaczania. Finish zapewnia Twoim naczyniom nieskazitelną czystość i błysk już po pierwszym myciu. To daje czas na to, co naprawdę dla Ciebie ważne, jak zapewnienie dzieciom najlepszej zabawy. Poniżej znajdziesz więc kilka wskazówek i pomysłów na dobry początek:

 
Dekoracje


Dobrze jest ustalić motyw przewodni, który możesz uzgodnić z dzieckiem lub zrobić mu niespodziankę (jest pewne, że będą Wam dawać mało subtelne podpowiedzi). Jeśli  wydaje się to nieco trudne, dobrym pomysłem będzie połączenie motywów. Na przykład, jeżeli tematem przewodnim ma być pewien gryzoń z kreskówki, możesz połączyć to z kowbojskimi akcentami, tym sposobem na pewno nikt inny z klasy nie będzie miał takiego samego przyjęcia. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że nie musisz wydawać ogromnej ilości pieniędzy na dekoracje; cokolwiek, co możesz zrobić samemu w domu będzie unikalne i skuteczne.


Zabawy 

Upewnij się, że masz zaplanowanych wiele gier i zabaw na przyjęcie, nawet dużo więcej niż jest potrzebnych i nadaj im kolejność. Pamiętaj, żeby mieć w swoim repertuarze kilka wyciszających aktywności, które możesz wdrożyć, kiedy nadejdzie taka potrzeba. Jeżeli myślisz, że klasyczne gry i zabawy mogą nie zdać egzaminu, spróbuj dodać coś, co nawiązuje do motywu przewodniego imprezy, będzie o wiele ciekawiej. Przekazywanie pałeczki, dopinanie sobie nawzajem ogonka osiołka czy gra w chowanego, mogą wydawać się zbyt oklepane, ale na pewno nie dla dzieciaków! W końcu uwielbiają klasyczne gry z jakiegoś powodu.


Przekąski 

Podstawą każdej dobrej imprezy jest jedzenie, upewnij się, że o tym pamiętasz, ale też o tym, żeby nie było go za dużo. Kuszące jest, żeby stoły aż uginały się od jedzenia, ale czasami może to rozpraszać i odciągać dzieci od zabawy, a przecież to właśnie dla zabawy przyszły na przyjęcie. Dobrą alternatywą dla klasycznych chipsów i kanapek, są same składniki, z których dzieci mogą przygotować posiłek własnoręcznie. Jeżeli możesz je nadzorować dobrym pomysłem będzie przygotowywanie własnej pizzy.

 

Mamy nadzieję, że te wskazówki są pomogą Ci w zaplanowaniu przyjęcia dla dzieci bez ciągłego myślenia o brudnych naczyniach. Życzymy wspaniałej zabawy.