Szkło. Szkło. Szkło.

Każdego dnia używamy szklanych naczyń, które przy ciągłym myciu po jakimś czasie przestają być krystalicznie przejrzyste. Oczywiście nie planujemy Cię zniechęcić od używania szklanych naczyń, ponieważ wiemy, jak bardzo są one przydatne w wielu sytuacjach i jak dobrze sprawdzają się na specjalne okazje i przyjęcia. Warto jednak zastanowić się co możesz zrobić, aby były one lśniące przez długi czas. Nie musisz akceptować faktu, że na Twoich szklankach pojawia się nieestetyczny osad, bo z pomocą Finish bez problemu się go pozbędziesz.

Finish zaopiekuje się Twoimi szklanymi naczyniami, bez względu na to w jakim celu i jak często z nich korzystasz. Od teraz nie musisz już przejmować się utratą połysku i osadem na szkle.

Tabletki do zmywarki Finish Shine & Protect są opracowane w oparciu o specjalną formułę, która zapobiega przemieszczaniu się cząsteczek szkła, które może prowadzić do powstawania zacieków. Dzięki temu nie musisz się martwić niczym oprócz tego, jak odpowiednio spożytkować idealnie czyste szklane naczynia. Finish zadba o Twoje szklane naczynia, a Ty będziesz mieć czas na to, co najważniejsze.

Wypróbuj nowe tabletki do zmywarki Finish Shine & Protect i spraw, że Twoje szklane naczynia będą wyglądały jak nowe!