Breadcrumbs

5 powodów, dla których zmywarka jest niezbędna dla rodziny z małym dzieckiem

5 powodów, dla których zmywarka jest niezbędna dla rodziny z małym dzieckiem

Jak zmywarka pomaga zaprowadzić ład w kuchni i zapewnić czystość, gdy w rodzinie pojawiają się dzieci.

Kiedy w rodzine pojawia się dziecko, przybywa też wiele nowych problemów, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Zobacz, w jaki sposób zmywarka pomoże Ci rozwiązać tę sprawę i zmienić kuchnię w miejsce bezpieczne dla dziecka.

  1. Zmywarka pomoże zachować porządek w kuchni: Nic nie będzie spadać z blatów, ani też Twoje dziecko niczego z nich nie ściągnie. Wszystkie brudne naczynia i sztućce od razu znajdą się w zmywarce.
  2. Zmywarka jest higieniczna: Dzieci uwielbiają wkładać do buzi wszystko, co znajdą w zasięgu swoich małych łapek, więc zadbaj, o szczególną czystość. Korzystaj z programu zmywania w temperaturze 75 stopni. Gdy Twoje dziecko ma już pół roku (w pierwszych sześciu miesiącach potrzebny będzie sterylizator), dokładne zmywanie w zmywarce to najlepszy sposób aby ze smoczków, butelek i dziecięcych naczyń usunąć resztki pokarmu.
  3. Zmywarka jest najlepsza dla śliniaczków i zabawek: Wybierz przedmioty z tworzywa sztucznego nadającego się do zmywania w zmywarce. Nie będziesz wtedy musiała myć ręcznie: naczyń dziecięcych, plastikowych zabawek i śliniaczków. Po prostu wkładasz je do zmywarki.
  4. Zmywarka daje Ci więcej czasu: Trudno jest mieć dziecko na oku, kiedy stoi się tyłem do niego, nad zlewem pełnym rzeczy do zmywania. Wstawienie rzeczy do zmywarki, a następnie ich wyjęcie trwa zdecydowanie krócej niż tradycyjne zmywanie ręczne. A to oznacza, że masz więcej czasu, aby czuwać nad poczynaniami Twojego malca.
  5. Zmywarka chroni przed dostępem do noży: Z chwilą zamknięcia drzwi zmywarki masz pewność, że wszystkie ostre noże i inne niebezpieczne kuchenne gadżety czekają na zmywanie zamknięte w zmywarce i nie wpadną w niepowołane rączki.