Jak nabłyszczacz może zwiększyć moc zmywania?

Obsługa zmywarki powinna być jednym z najprostszych zadań domowych, które musisz wykonywać. Niefortunnym wyzwaniem  mogą być czasem zacieki po wodzie. Nie jest to odzwierciedlenie skuteczności zmywarki a po prostu efekt uboczny wyparowującej wody. Na szczęście można tego uniknąć. Nie martw się, nie zmarnujesz więcej wody na kolejny cykl. Aby uzyskać naczynia gotowe do serwowania od razu po umyciu, użyj Płynu nabłyszczającego Finish.

Płyn nabłyszczający

Jeżeli Twoje naczynia są mniej błyszczące niż byś chciała, to często nie dlatego, że Twoja zmywarka nie zmywa poprawnie. Najczęstszym powodem są resztki jedzenia, które zbierają się podczas mycia i krążą we wnętrzu zmywarki, osadzając się na naczyniach, sztućcach i kieliszkach na sam koniec cyklu zmywania.

Podczas płukania, zmywarka uwalnia środek nabłyszczający, który chroni Twoje naczynia, kieliszki i sztućce przed plamami i osadzaniem się resztek jedzenia, tworząc ochronną barierę. To powoduje, że już po pierwszym myciu wszystko jest czyste i lśniące.
Płyn nabłyszczający Finish wykorzystuje tak zwane „środki powierzchniowo czynne”, które stopniowo redukują napięcie powierzchniowe pomiędzy wodą a szkłem, co powoduje stopniowe odparowywanie wody by nie pozostawiać śladów (czy nauka nie jest świetna?).
Przedmioty ze szkła czy srebra mogą wysychać dużo wolniej niż spada temperatura po zakończeniu cyklu zmywania. Płyn nabłyszczający rozprasza kropelki z powierzchni naczyń i pozwala na wyeliminowanie zacieków, które mogłyby się pojawić.
Poza efektem nabłyszczenia, Płyn nabłyszczający zapewnia również to, że urządzenie, które ma na celu oszczędzać Twój czas na pewno tak robi. Podczas ostatniego etapu cyklu, kiedy naczynia są podgrzewane parą, woda nie osadza się już na naczyniach, co oznacza, że nie ma już potrzeby wycierania ich ręcznie, więc masz kolejną dodatkową pracę z głowy.

Tak, teraz można już zobaczyć moc nabłyszczania Płynu nabłyszczającego! Mycie i suszenie są zadaniami wyłącznie dla zmywarki, więc jedyne, co musisz zrobić to dodać Płyn nabłyszczający Finish do każdego zmywania, by Twoje szklanki, naczynia i sztućce były błyszczące i suche. Oszczędzaj wodę, swoje łokcie i co najważniejsze swój czas – bo w końcu to o to właśnie chodzi, prawda?