Breadcrumbs

Czy kompaktowa zmywarka nablatowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Czy kompaktowa zmywarka nablatowa jest odpowiednia dla Ciebie?


Niewielkie wymiary przy pierwszorzędnej jakości pracy: zmywarki kompaktowe doskonale pasują do małych kuchni.


Jeśli w Twojej kuchni nie zmieści się już nic, a chcesz korzystać ze zmywarki, nie rozpaczaj, mamy specjalnie dla Ciebie model nablatowy. Można w nim zmywać do 6 pełnych nakryć. Jest on przenośny, dlatego możesz go zabrać ze sobą, gdy się przeprowadzasz lub zmieniasz mieszkanie.

Małe przenośne zmywarki

Są doskonałe dla osób wynajmujących mieszkania oraz dla osób samotnych, par lub małych rodzin. Świetnie nadają się również do przyczep kempingowych i mieszkalnych.

Dzięki swym niewielkim rozmiarom ok. 50x50cm, zmywarka nablatowa zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Oprócz zapewnienia odpowiedniej powierzchni w kuchni, przed zakupem tej zmywarki należy dokładnie wymierzyć odległość pomiędzy blatem kuchennym a spodem górnej szafki wiszącej.

Jak ona działa

Komapktowa zmywarka nie jest podłączona do instalacji wodnej lecz do zlewozmywaka. Woda pobierana jest przez przyłącze z baterii i wypompowywana do odpływu. Używa się takich samych środków do zmywania jak w zmywarkach pełnowymiarowych.

Czy zatem te zmywarki są tak samo skuteczne jak zmywarki pełnowymiarowe? Oczywiście zmywają tak samo dobrze, ale nie wszystkie modele mają cykl suszenia, więc należy dokładnie to sprawdzić przed zakupem.