Przejdź do zawartości

Jak odkamienić zmywarkę?

Nawet najlepszy sprzęt wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji, po to aby działał sprawnie przez długie lata. Gdy o tym zapominamy, co rusz pojawiają się usterki.

Dlaczego należy odkamianić zmywarkę?

Kamień to osad wytrącający się z twardej wody. Gdy jest go zbyt dużo utrudnia pracę zmywarki i zaczyna ona nie domywać naczyń.

Sposoby na odkamienianie zmywarki?

Niektórzy stosują domowe sposoby polegające na umieszczaniu szklanki octu w pustej zmywarce i włączaniu najdłuższego programu zmywającego. Jest jednak coś znacznie lepszego – produkt, którym odkamienisz zmywarkę nie brudząc sobie rąk, nie kombinując przy wyborze odpowiedniego programu i nie wietrząc kuchni, aby pozbyć się z niej intensywnego zapachu octu. Po prostu wybierz Finish Hygienic Clean – płyn do czyszczenia zmywarki który usuwa ukryty brud oraz kamień. Warstwa zabarwiona zawiera składniki, które zwalczają tłuszcz i pozostawiają świeży zapach, a przezroczysta zawiera składniki, które usuwają osady wapienne utrudniające pracę zmywarki. Te dwie warstwy zapewniają sto procent skuteczności. Aby wszystko działało, jak w szwajcarskim zegarku, należy płynu używać raz na trzy miesiące.

Nasze produkty

Aby uzyskać niezrównaną czystość naczyń, wypróbuj następujące produkty...

 • Sól do zmywarki

  Zmiękcza wodę i chroni przed osadzaniem się kamienia.
 • Płyn nabłyszczający

  Zapobiega powstawaniu zacieków i nadaje doskonały połysk
 • Ultimate

  Najlepsze efekty zmywania

  14x Power Actions

 • Power

  Skuteczne działanie w niskiej temperaturze 10x Power Actions