Przejdź do zawartości

Jakie kapsułki do zmywarki wybrać?

Detergenty do zmywania w zmywarce mają różną postać. Coraz większą popularnością cieszą się kapsułki do zmywarek. Które z nich wybrać?

Tabletki, a kapsułki do zmywarki – co je różni?

Wielu osobom może się wydawać, że to ten sam rodzaj produktu, ale nie do końca tak jest... Przede wszystkim kapsułki są powlekane przezroczystą warstewką, której nie zdejmujemy. Wprost z opakowania wkładamy kaspułkę do odpowiedniego pojemnika, a nasze dłonie nie mają kontaktu z detergentem, co ma znaczenie nie tylko dla alergików. Zaletą przezroczystej warstewki jest też to, że dzięki niej kapsułka uwalnia swoje składniki stopniowo w trakcie całego cyklu zmywania, co wpływa na jego jakość i wygląd naczyń.

Jakie kapsułki do zmwyarki wybrać?

Kapsułki to zwykle produkty 3w1, które działają wszechstronnie. Wspomagają rolę nabłyszczacza i soli zmiękczającej, ale nie tylko. Są bowiem tak wyspecjalizowane, że z łatwością dobierzemy je do naszych potrzeb. Gdy do zmywarki wkładamy szkło, naczynia ze zdobieniami lub srebrne, przydadzą się Finish Ultimate Infinity Shine – kapsułki do mycia naczyń w zmywarce, bo usuwają najtrudniejsze zabrudzenia, jednocześnie nadając diamentowy połysk i chroniąc delikatny wsad. Finish Ultimate Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce  zapewniają najwyższą jakość czyszczenia i diamentowy połysk. Ich wielką zaletą jest to, że dzięki zaawansowanej formule z ACTIVELIFT Technology doskonale radzą sobie z resztkami jedzenia zaschniętymi na naczyniach nawet przez 24 godziny i to bez wstępnego opłukiwania. Bez wstepnego opłukiwania usuną wszystkie resztki jedzenia z naczyń także Finish Powerball Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarce. Co więcej, chronią one szkło przed korozja i zapobiegają osadzaniu się kamienia w zmywarce.

Nasze produkty

Aby uzyskać niezrównaną czystość naczyń, wypróbuj następujące produkty...

 • Power

  Skuteczne działanie w niskiej temperaturze 10x Power Actions
 • Sól do zmywarki

  Zmiękcza wodę i chroni przed osadzaniem się kamienia.
 • Płyn nabłyszczający

  Zapobiega powstawaniu zacieków i nadaje doskonały połysk
 • Ultimate

  Najlepsze efekty zmywania

  14x Power Actions