Przejdź do zawartości

Gdzie wlewać nabłyszczacz do zmywarki?

Ten dodatek sprawia, że naczynia są lśniące i szybciej wysychają. Dlatego nie warto z niego rezygnować. A gdzie wlewać nabłyszczacz do zmywarki? Oto odpowiedź.

Gdzie wlewać nabłyszczacz do zmywarki?

W instrukcji urządzenia znajdziesz rysunek z opisem jego budowy. Miejsce, gdzie wlewać nabłyszczacz do zmywarki znajduje się na jej drzwiczkach po ich wewnętrznej stronie. Znajduje się ono obok dozownika na detergent. Wystarczy otworzyć klapkę i w zagłębienie dozownika wlać nabłyszczacz, po czym ją zamknąć. Zmywarka uwolni płyn w cyklu płukania, a naczynia będą zachwycać połyskiem. Jeśli zależy ci, na przyjemnym cytrynowym zapachu, wybierz Finish płyn nabłyszczający Cytrynowy.

Jak wlewać nabłyszczacz do zmywarki?

Płyn nabłyszczający należy wlewać do dozownika do linii maksymalnego poziomu. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto posłużyć się małym kuchennym lejkiem lub tym, którego używasz do wsypywania soli do zmywarki. Zamknij klapkę i gotowe! Gdyby jednak niefortunnie nieco płynu się wylało na drzwiczki, trzeba go zebrać ściereczką, by uniknąć ewentualnej piany. Czasem jednak lejek może okazać się niepotrzebny. Finish płyn nabłyszczający  Cytrynowy i Finish płyn nabłyszczający Regulary mają wyprofilowane butelki, co ułatwia wlewanie produktu do pojemnika.

Nasze produkty

Aby uzyskać niezrównaną czystość naczyń, wypróbuj następujące produkty...